Se prodava kukja nad sokolana
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 08:53

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ivan milutinovic

Se prodava kukja od 140m2 nad sokolanski park na ulica Ivan Milutinovikj br20. Kukjata ima 6 sobi ( 2 dnevni so kujni, 4 spalni i 2 kupatila, 2 tarasi). Komplet parno greenje na peleti.. Garaza i dvorno mesto od okolu 50m2... Renovirana 2018god... za povekje info na br: 070324354 Nenad...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070324354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам