1 / 6
Se izdava hala ili magacin od 375 m2
По Договор
17.09.2022 07:24

Куманово / Куманово

Se naogja do fabrika za kesi feniks pod spomenik kosturnica so dvorno mesto od 600 m2 nova gradba so video nadzor

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Zzzzz
Потврден огласувач
070394800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам