1 / 9
Se izdava objekt vo ind. zona Vizbegovo
1 €
17.07.2022 16:41

Бутел / Скопје

Se izdava kancelariski i magacinski prostor industriska zona vizbegovo.
070242295

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

...
Потврден огласувач
0758000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам