1 / 4
Se prodava niva nad ezero
5 €
30.05.2023 14:43

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3694 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogovor pogodna za vikendica....3.700 m2 so voda i struja.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075349111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам