1 / 7
ISKOP PREVOZ
1 €
01.12.2022 18:00

Бутел / Скопје

VRSIME ISKOP I PREVOZ NA ZEMJENI RABOTI
IMAME SEKAKOV VID ANA RECEN PESOK TAMPON OD KAMONOLOM I SLJUNAK ZA POSIPUVANJE

ISTO TAKA VRSIME PREVOZ SO NISKONOSECA PRIKOLKA NA GRADEZNI MASINI KAMIONI I SLICNO
070-509-366

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
071273755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам