1 / 4
СТАН НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА!!!
60.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 19:24

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Бул.,,Октомвриска Револуција"1/1-17 Куманово

Се продава празен стан 64м² на бул.,,Октомвриска Револуција"1/1-17 карши КАМ МАРКЕТ +подрум 10м²..ТЕЛ ЗА КОНТАКТ 076 306 069 Tanja

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Tatjana
Потврден огласувач
076306069
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам