1 / 10
VW ARTEON R-LINE 2.0 TDI DSG7 EXCLUSIVE
31.500 €
03.01.2023 10:40

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Arteon

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

VW ARTEON R-LINE 2.0TDI DSG7 EXCLUSIVE 2018 godina so 125.000km realni, KUPEN VO VW MOZE DA SE PROVERI VO PORSCHE MAKEDONIJA, BEZ NITU EDNA ZABELESKA, EXCLUSIVE EDITION NAJ OPREMEN MODEL SO MASAZI NA SEDISATA, AMBIENTALNO OSVETLUVANJE, INTELEGENTNI SVETLA, PANORAM, DIGITALNA TABLA, NAVI, TOUCH, KEYLESS OTKLUCUVANJE I ZAKLUCUVANJE, KOZA APSOLUTNO SVE OD OPREMA, CENA 34.000 EVRA POVEKE INFO NA 071227346

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

2B Exclusive
Потврден огласувач
071227346 070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 730d X-drive M paket 2020

63000 €

PORSCHE PANAMERA 4S DIESEL 421 KS

67000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам