1 / 10
Se prodava stan na Oktomvriska revolucija od 62m2
55.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 11:07

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Oktomvriska revolucija 30/20

Se prodava stan od 62m2 podrumska prostorija od 5m2.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dusan
Oktomvriska revolucija 30
Потврден огласувач
078833880
078448931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам