ZAMENA ZA KUJKA NA PRIZEMJE
1 €
05.02.2023 10:58

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se menuva stan so cist imoten list, dnevna so trpezarija i kujna i spalna soba. Vkupna povrshina so podrum 54m2 (50m2 stan 4m2 podrum)
Kontakt 076/621-859 Veselin

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
071365415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам