1 / 7
Peugeot 206 1.4 HDI 50kw
2.650 €
Цената е фиксна
21.09.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 206 1.4 HDI 50kw
- Клима
- Централно
- Електрика на предни стакла
- Магленки
- Затемнето задно стакло по сообраќајна
Возиото е во одлична возна состојба.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

..
Потврден огласувач
070282229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам