1 / 6
Se izdava dukjan karshi Gradska pekara na Oktomvriska
120 €
03.09.2022 00:07

Куманово / Куманово

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

-Renoviran 2020
-nov izlog
-inverter klima stara 6 meseci
-Wc
-sloboden od 15.8.2022.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071587537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам