1 / 1
.... PRODAVA SE PLAC .....UL...120....ISPOD KASARINA...
22 €
23 €
25.09.2022 09:47

Куманово / Куманово

Квадратура:

580 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA KARPOS(RAJKOVA KUKA) NA ULICA 120 SKA ISPOD KASARINA SO DOKUMENTI VODA STRUJA KANAL TELEFON PRENOS ODMA 580 KVADRATI CENA PO DOGOVOR 077 849 316

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
077849316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам