1 / 3
Куќа на Железничка станица
По Договор
02.09.2022 11:14

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Железничка станица

Се продава куќа со 5 соби, подрум, гаража и двор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Perica Dimitrievski
Потврден огласувач
075273527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам