1 / 3
Куќа во строг центар на Куманово
52.000 €
60.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 20:29

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

118 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

148 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1926

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Среќко Пужаљка бр 43

Се продава куќа во близина на гимназија "Гоце Делчев" и ОУ "Крсте Мисирков". Одлична локација на две минути од гратскиот центар.
Информации на телефон 078416405 или 071711695

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078 346 441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам