1 / 8
Kamelija nov stan 73m2 dve spalni juzen Turisticka
1.150 €
05.10.2022 16:55

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

73 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ohrid

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan vo Ohrid na bul. Turisticka na vlezot na gradot
Stanot e so povrsina od 73m2 na 2 kat,izrazito juzna postavenost.
Poseduva dnevna soba so kujna,dve spalni sobi,terasa,wc so kupatilo.
Podot e prvoklsen parket
Dograma PVC
Blindor vlezna vrata
Vednas vseliv so imoten list
Poveke informacii na tel:
076 295 002
078 264 866

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам