1 / 2
Niva vo Dolno Konjare na izlez od Kumanovo
200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2022 12:18

Куманово / Куманово

Квадратура:

7500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva, locirana na izlez od kumanovo, kon Kriva Palanka vo blizina na regionalniot pat, pozadi benziskata pumpa AVIA.

КП: 442/4
ИЛ: 42677

Cenata e po kvadraten metar !!!!

Lokacija na mapa:
https://goo.gl/maps/BhJcvqwnPoKK5RLcAPovekje informacii na tel.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
074202187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам