1 / 5
Продавам СТАН во центар 71м2+8м2+9м2
82.500 €
Цената не е фиксна
23.07.2022 16:58

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

71 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2008

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Плоштад Маршал Тито

Продавам СТАН во центар 71м2+8м2+9м2 на плоштад Маршал Тито над скопски дуќани
* 3 собен (2 спални, 1 дневна со кујна, купатило, ходник + 8м2 балкон + 9м2 тераса + тавански дел над плоча на цела површина
* Позиција: Дневна/Кујна ЈУГ со прекрасен поглед на плоштадот, спални СЕВЕР
* Новоградба и невселуван
* Изолација од сите страни (ПВЦ прозорци и логи, сендвич зидови, стиропор монта, стиропор под кошуљица)
* Можност за внатрешно уредување по Ваш избор
ЦЕНА: 82.500 ЕУР
Тел. 070/200-973; 070/565-975
(повици во работни денови после 17:00h)

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070200973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам