1 / 11
Се продава нива во Зебрњак погодна за викендица
35.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 13:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во Зебрњак:

- поседува имотен лист,
- површина: 3000м2,
- оградено се мрежа и бетонски столбови,
- со приклучок за струја,
- вода бушотина(шахта, боца, комплет систем),
- систем кап по кап(500м),
- садници 120ком. POWLONIA ELONGATA,
- дозвола за градба (за објект од 150м2, со
изработен проект),
- излегува на асфалтен пат.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070684984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам