1 / 1
Se prodava niva vo Rajkova Kukja od 454 m2
1 €
16.09.2022 16:16

Куманово / Куманово

Квадратура:

454 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo Rajkova Kukja, 100 m od ulica br. 120. Kvadratura 454 m2. So imoten list

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kumanovo
Потврден огласувач
077500222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам