1 / 5
Vila Ocipala
По Договор
24.11.2022 09:14

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

3000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Delcevo selo Ocipala

Se iznajmuva vikendica vo sklop na Etno Kompleks Cardak za poveke informacii na telefon 075-274-905 Damjan

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Damjan
Потврден огласувач
075274905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам