1 / 10
ПРОДАВАМЕ НОВ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЛИКЛИНИКА
85.000 €
Цената не е фиксна
01.11.2022 15:11

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

57 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

поликлиника Јане Сандански

ШИФРА 1246П

Се продава нов стан во Аеродром кај Поликлиника Јане Сандански. Станот има 57м2, 2 спални соби, 2 кат со лифт, централно парно греење.

85,000 евра

Контакт телефон 070/268-277

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

BLOCK LTD
Ul. 1612 br.5
Потврден огласувач
070268277
Испрати Е-маил до огласувачот

NOV STAN 1 SPALNA 44M2 + PARKING MESTO - AERODROM - TOBAKO 2

79000 €

KISELA VODA KAJ PAZARCETO 86M2 + 10M2 TERASI

96000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам