1 / 12
Mercedes C220 Cdi - AMG 85.000 km.
31.500 €
Цената е фиксна
20.09.2022 12:06

Аеродром / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava odlicno socuvan Mercedes C220 cdi,god.na proizvodstvo 2016,oprema AMG
Servisna knishka
Registriran do 31.05.2023
Zelena karta
Kasko osiguruvanje
Dozvolena proverka vo Mak Auto Star

Zamena samo za ponoviot model,so moja doplata !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vladica
Потврден огласувач
070361321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам