1 / 6
se prodava nov namesten stan od 43m2
52.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2022 14:14

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Mosa Pijade

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na 5 metri od glaven vlez na detska gradinka.Stanot se naogja na 5 sprat i se naogja na jugozapadna mirna strana.Stanot poseduva nov imoten list i uredna dokumentacija.Cena na namesten kompletno stan e 59000 evra.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070494355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам