1 / 8
Se Iznajmuva polunamesten stan vo Sumu
250 €
22.08.2022 14:34

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Mosa Pijade -Suma

Se iznajmuva polunamesten stan vo Sumu- pomala zgrada

Pogoden za povece cleno semejstvo
Pogoden za kancelarija
Pogoden za prenocuvanje na vraboteni koi se na privremen raboten prestoj vo Kumanovo

Lokacija Suma
1kat

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Daniel
Потврден огласувач
077982007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам