1 / 12
VOLVO V50 2.0 D
5 €
05.06.2023 07:39

Петровец / Скопје

Марка:

Volvo

Модел:

V50

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volvo v50 2.0 d
136 ks
6 brzini

- Klimatronik
- Bord kompjuter
- Avtomaski svetla
- Xenon lupo
- Komandi na volan
- Servo volan so podesuvanje
- Tempomat
- El. na prozorci
- El. na retrovizori
- ABS
- ESP
- 10 X AIRBAG
- Centralno so 2 kluca
- Atest folia
- 16ki bandaži so novi sava letni gumi - 16/2022
- Full servis pred 4000 km so dokument
- Prva reg vo MKD 08.03.2022
- Servisna istorija i sertifikat na km

Tel: 078288344 Tel:077921166

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
078288344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам