1 / 10
Vintage velosiped
150 €
02.09.2022 11:12

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

16 "

26 trkala
Shimano oprema
1 × 6 brzini
41 cm ramka S / M

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Rechko
Потврден огласувач
078282869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам