Се продава стан позади монопол
53.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 18:04

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Се продава стан позади монопол ,прв спрат јужна страна ,станот има 60 m2 ,подрум е 10 m2, и паркинг место. Информации на тел.070 912 011 /CENA PO DOGOVOR

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
075620131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам