1 / 12
Audi A3 2.0 TDI Limousine S Tronic Sport
25.800 €
27.07.2022 18:40

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

- 135.000 километри
- 18″ Audi RS стил бандаши
- Нови 2022 Пирели летни гуми
- Virtual Cockpit
- Кожни спортски седишта
- Греење на седишта
- Засечен спортски волан
- Спортски предни и задни браници
- Driver assist system
- Фабрички затемнети задни стакла

Колата е купена од Франкфурт, Германија за лични потреби и од кога е донесена во Македонија на 123.000 км направен е голем комплетен сервис и сменето е исто така уље и филтер на менувачот.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rumen
Потврден огласувач
071275025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам