Se iznajmuva stan nad Persin
По Договор
28.07.2022 10:52

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Narodna revolucija

Se iznajmuva stan od 74 m2 na prv sprat vo strog centar na gradot, pogoden da se koristi i kako deloven prostor.
Sloboden od 15 Oktomvri
Kontakt: 076 359 338
Viber: +49 157 88521280

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Markus
Потврден огласувач
004915788521280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам