1 / 2
Adidas Originals
500 МКД
1.000 МКД
06.02.2023 09:06

Кавадарци / Кавадарци

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Бордо црвена

Patikite se noseni ama se vo dobra sostojba

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

alfa
Потврден огласувач
071390204
Испрати Е-маил до огласувачот

ELEKTROLUX 45ka

2000 МКД

Adidas Originals

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам