1 / 1
MANIKIR ,PEDIKIR, SMINKA - SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI
4.399 МКД
Цената е фиксна
18.08.2022 00:35

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔥Сет за наливни нокти со лампа од 168w,Mercedes турпија и аспиратор за прашина за само 4399 ден.🔥
Сетот се состои од:
-Лампа 168w;
-Mercedes електрична турпија;
-аспиратор за прашина;
-2 турпии;
-6 четки;
-алaтка за ombre;
-масло за кутикули;
-пигмент со четка;
-буткач;
-стикери;
-етанол;
-циркони;
-блок турпија;
-билдер гел;
-шаблони;
-ножички;
-четка за прашина;
-база;
-top coat;
-6 циркони;
-прајмер;
-клешта за кутикули;
-4 гел лакови (нијанси по избор)

📦Dostava niz cela Makedonija za samo 130 denari do adresa🚚

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Се продава од:

Makeup_Shop.mk
Потврден огласувач
070722797
Испрати Е-маил до огласувачот

Рачно изработени потпирачи за маникир и држачи за постери

0 МКД

SMINKA, MANIKIR, PEDIKIR Setovi za izrabotka za nokti

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам