1 / 2
Plac vo stari lozja 480m2
18.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 17:52

Куманово / Куманово

Квадратура:

480 m²

Тип на земјиште:

Градежно

odma do ulaz na crkvata

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078307911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам