1 / 1
SE IZNJMUVA DUKJAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO
250 €
Цената е фиксна
30.07.2022 11:43

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

76 m²

SE IZNAJMUVA DUKJAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO NA UL.GOCE DELCEV BR.70 SPROTI TRG.CENTAR GARNIZON NA PRV KAT NAD STEDILNICA MOZNOSTI

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Darko
Потврден огласувач
078394069
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам