1 / 2
Se prodava luksuzen stan
150.000 €
31.08.2022 12:21

Куманово / Куманово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

109 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2012

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Egejska Makedonija

Se prodava luksuzen stan tip top sreden.Stanot poseduva garaza podrum i raspolaga so dve decii sobi edna spalna golem dneven prestoj,stanot poseduva i tri terasi od koi edna e golema so pogled kon kej.Stanot se prodava smkomoetno namesten so luksuzen namestaj.Zgradata ima lift.
Barajte na
078258618
078258618
078258618

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
078211360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам