Инвеститор бара градежно земјиште за изградба
300 €
22.08.2022 15:43

Куманово / Куманово

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Инвеститор од Куманово бара градежно земјиште за изградба на станбено/деловен објект. Може и плац со постоечки објект, А2 маркица, А1 може само доколку има 3+ станбени единици.
Понуди на телефон 076946060

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од: Претпријатие

Total Development Solutions
Потврден огласувач
076946060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам