1 / 7
Шлеп служба - помош на пат 24/7 077626766
1 МКД
04.02.2023 18:54

Велес / Велес

БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА " ВЕЛЕС " КОЈА ВРШИ ТРАНСПОРТ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА

КОНТАКТ :📲 +38977626766 📲

Брзина, безбедност, флексибилност и достапност 24 часа во денот 7 дена во неделата 365 дена во годината. Нашата мисија е да бидеме достапни за Вас во секое време и ефикасно и најбрзо да ги исполниме вашите барања по најповолни цени.

-Вршиме професионален превоз на:

• автомобили
•дефект автомобил заедно со патници (до 2-особи)
• комбе
• градежни машини
• земјоделски машини
• трактори
• приколки
• оштетени возила (сообраќајка)
• релокација (нерегистирени возила)
• странски возила одјавени превоз до царински терминал со посредување на документи за царина.
• и секаков друг вид на стока и моторни возила

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Ado
Потврден огласувач
077626766
Испрати Е-маил до огласувачот

Шлеп служба - помош на пат 24/7 077626766

1 МКД

AUDI A6 2.5TDI QUATTRO(180PS) 2000/01GOD AUTOMATIC/TIPTRONIC

1999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам