1 / 1
plac vo Zelen Rid so komunalie na glaven pat
29.500 €
Денес 09:27

Куманово / Куманово

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so plateni komunalii vo zelen rid,na glaven asfalten pat,300 m2 markica za kukja,2+1 sprat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077456440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам