1 / 6
Se prodava baraka vo lokalitet "Tabakana" - Kumanovo
2.000 €
17.08.2022 13:00

Куманово / Куманово

Se prodava dobro sochuvana baraka od 18m2 na dva sprata so WC.

Barakata se naogja vo lokalitet "Tabakana".

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
078 403 751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам