PRODAVAM STAN
40.000 €
Цената е фиксна
15.09.2022 17:35

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Garnizon

Prodavam stan vo Garnizon vo Kumanovi tel.za inforacj 071 363 240

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kumanovo
Потврден огласувач
075941680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам