1 / 8
ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ ПОЛИЦИЈАТА 66м2
73.000 €
Цената не е фиксна
17.11.2022 12:09

Аеродром / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Централно

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

До полициската

ШИФРА 1290П

Се продава стан со површина од 66м2 со 2 спални соби, 1 тераса и 1 тоалет6, централно парно греење.
Реновиран 2015 година.

73000 - не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

BLOCK LTD
Ul. 1612 br.5
Потврден огласувач
070268277
Испрати Е-маил до огласувачот

ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА НОВО ЛИСИЧЕ РЕОНСКИ - 44М2

51000 €

ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА НОВО ЛИСИЧЕ ПОСЛЕДНА 5КА - 29М2

48000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам