1 / 5
SE PRODAVA NIVA 3200m2
1 МКД
24.11.2022 07:45

Куманово / Куманово

Квадратура:

3200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVA NIVA 3200m2
Se prodava niva kaj Smiljcanska shkola Opstina Mlado Nagoricane.
--85m / 38m..
--8km ot Kumanovo...
--So cist imoten list.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

......
Потврден огласувач
...> 078/ 258/ 801 <...
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам