1 / 10
Se iznajmuva stan vo Debar Maalo na odlicna lokacija
250 €
03.08.2022 21:39

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

ul.Majakovski

Се изнајмува стан во Центар - Дебар Маало, во близина на Силбо. Станот е со големина од 50м2, на 4 кат со лифт. Станот има има голема дневна, кујна, една спална со вградени плакари, тераса со отворен поглед, градско парно, клима.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zlatko
Потврден огласувач
070262496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам