1 / 9
airbase velosiped tocak
600 €
07.09.2022 22:25

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

odlicen
moze zamena

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

SKID
Потврден огласувач
078848222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам