1 / 6
nivi vo caska-OTISTINO
10.000 €
28.11.2022 19:04

Велес / Велес

Квадратура:

14758 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam nivi vo S.otistino.
BR-137.... 9.798m2 do reka
BR-111/2...1.086m2 do reka
BR-473/3....3.874m2 do pat
Site 3 nivi se 14758m2
-CENA -10000e ☎️☎️076571159☎️☎️
https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKatastarskiPlan.xhtml.Na gorenavedeniot link moze da ja proverite mestopolozbata na nivite

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
075700644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам