1 / 3
Lenovo E31 Laptop
120 €
Цената е фиксна
05.10.2022 12:41

Тетово / Тетово

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

200 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava laptop Lenovo E31 vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen. Raspolaga so 8gb ram , dosta e brz i prakticen za kancelariska i domasna rabota

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Bane
Потврден огласувач
071781555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам