1 / 8
Mazda CX-7 2.3 T 4WD
7.900 €
03.02.2023 17:07

Тетово / Тетово

Марка:

Mazda

Модел:

CX-7

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

191 kw / 260 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Mazda CX - 7 2.3 T 4WD 256кс 2007 год со поминато 170,000км со високо ниво на опрема:
- ABS , ESP, Серво волан
- Алуминиумски фелни
- паркинг сензори
- ел прозори
- ел ретровизори
- Кожен ентериер
- автоматска клима
- темпомат
- електрика на седишта
- гречи на седишта
- Xenon светла
- Boss озвучување
- Сончев кров
и останата опрема,
Возилоте е неувезувано и е од прв сопственик и е во безпрекорна состојба регистрирано до 07,02,2022 год

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

VW Touran 1.9 TDi

4490 €

Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic

34900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам