1 / 4
PARCELI NOVO LAGOVO - BEROVCI
1 €
22.11.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Parceli pokraj pat i avtopat pogodni za sekakov vid gradeznistvo
57 dekari do poligon Bezbednost- Novo Lagovo
18 dekari isto do Poligon Bezbednost Nogo Lagovo
————————-
11 dekari Do podvoznjak Novo Lagovo do fabrikite za tekstil Top pozicija
15 dekari isto do podvoznjak na regionalen pat kon Bitola VODA I STRUJA VO SITE PARCELI
JOVAN 071298484

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
071298484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам