Машина за садови IGNIS
1 €
Цената не е фиксна
25.03.2023 20:48

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Продавам машина за садови IGNIS, цена по договор.
Може и замена за ракија.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава / Можна е замена од:

Анѓелчо
Потврден огласувач
070553573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам