1 / 6
Се издава стан/деловен простор
280 €
29.09.2022 09:24

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

40 m²

Се издава стан со површина од 40 квадрати, на 1ви кат со лифт, има пренамена во деловен простор на улица Костурски Херои, Дебар Маало кај Словенска Амбасада .

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070338393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам