Продавам земјиште
2 €
21.08.2022 13:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште/плац идеално за садници и сите други земјоделски култури, како и за изградба на викендица.
Во прилог на сликата:
Парцела 10994/3 - 3765м2
Парцела 10994/1 - 4235м2
Локација: село Младо Нагоричане
Телефон за контакт: 078315077

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078315077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам